Bookbot

Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru

En savoir plus sur le livre

Ľudia nechápu, že základ ich nešťastia v živote je strach. Nemôžete byť slobodní, ak máte strach! Strach vás ničí. Prvý krok, ak sa chcete zbaviť svojho strachu, veľa vašich strachov, tak sa musíte začať vzdelávať a učiť! Chcete byť dočasne šťastní na tejto planéte ZLA? Tak sa vzdelávajte po celý váš dočasný život! Prvý základný stupeň chápania je technické vzdelanie a matematika a následne filozofia, psychológia, dejiny... Ale súčasné demokratické školstvo je zamerané len na produkciu dobrých technických otrokov!! Preto 95 až 99 % slovenskej populácie od pádu socializmu sú duchovne v podstate nevzdelaní ľudia. Doslova títo mladí demokrati a humanisti s ich „ľudskými právami"...sú tak sprostí, že sa zdá, že je to definitívne „stratená" generácia! Vzdelaný človek je schopný kritického myslenia na základe nazhromaždených všeobecných vedomostí. Asi pred 5 rokmi som bol na púti s partiou. Večer sa nad nami objavilo UFO. 10-15 ľuďom, nech sa páči, že to nie je ani lietadlo, ani nič, čo som kedy videl a pred asi 10 rokmi v susednej obci. Boli 3 svetlá zoskupené do trojuholníka. Tí ľudia pozerali na nočnú oblohu, ako sa tie 3 svetlá krúžia, potom zastavia, a zase idú tam a naspäť... Trvalo to asi 20 minút. A hovoril som tým ľuďom, vidíte UFO! A oni hovorili „vidíme, ale to nemôže byť..." Tak im hovorím, „vidíte, alebo nevidíte?" Oni v šoku hovoria, že „vidia, ale to nemôže byť?" Tak to zasa skúšam, však vidíte, že to nemôže byť nič iné, ako lietajúci objekt?? „Vidíte, ale to nemôže byť?" A po 20 minútach, čo nad nami robili „svoje divadelné predstavenie", odrazu zhasli... a už nebolo nič! Tí nevzdelaní ľudia vidia, ale nič v skutočnosti nevidia. Počujú, ale ničomu nerozumejú. Ako podobne hovoril aj Ježiš Kristus... „Majú oči, ale nevidia, majú uši, ale nepočujú." Chápete, akí sú priemerní demokratickí a Vatikánski občania? A prečo to tak je? Je to úmysel. Bola taká slovenská pesnička, kde sa spievalo toto:....vy hovoríte, že my sme blázni, ale my vám hovoríme, že vy ste blázni...

Achat du livre

Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru, Pavol Peter Kysucký

Langue
Année de publication
2024
product-detail.submit-box.info.binding
(souple),
État du livre
Bon
Prix
16,49 €

Modes de paiement

Personne n'a encore évalué .Évaluer

Titre
Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru
Langue
Slovaque
Publié
2024
Format
souple
ISBN10
809748482X
ISBN13
9788097484828
Séries
Mots clés
Description
Ľudia nechápu, že základ ich nešťastia v živote je strach. Nemôžete byť slobodní, ak máte strach! Strach vás ničí. Prvý krok, ak sa chcete zbaviť svojho strachu, veľa vašich strachov, tak sa musíte začať vzdelávať a učiť! Chcete byť dočasne šťastní na tejto planéte ZLA? Tak sa vzdelávajte po celý váš dočasný život! Prvý základný stupeň chápania je technické vzdelanie a matematika a následne filozofia, psychológia, dejiny... Ale súčasné demokratické školstvo je zamerané len na produkciu dobrých technických otrokov!! Preto 95 až 99 % slovenskej populácie od pádu socializmu sú duchovne v podstate nevzdelaní ľudia. Doslova títo mladí demokrati a humanisti s ich „ľudskými právami"...sú tak sprostí, že sa zdá, že je to definitívne „stratená" generácia! Vzdelaný človek je schopný kritického myslenia na základe nazhromaždených všeobecných vedomostí. Asi pred 5 rokmi som bol na púti s partiou. Večer sa nad nami objavilo UFO. 10-15 ľuďom, nech sa páči, že to nie je ani lietadlo, ani nič, čo som kedy videl a pred asi 10 rokmi v susednej obci. Boli 3 svetlá zoskupené do trojuholníka. Tí ľudia pozerali na nočnú oblohu, ako sa tie 3 svetlá krúžia, potom zastavia, a zase idú tam a naspäť... Trvalo to asi 20 minút. A hovoril som tým ľuďom, vidíte UFO! A oni hovorili „vidíme, ale to nemôže byť..." Tak im hovorím, „vidíte, alebo nevidíte?" Oni v šoku hovoria, že „vidia, ale to nemôže byť?" Tak to zasa skúšam, však vidíte, že to nemôže byť nič iné, ako lietajúci objekt?? „Vidíte, ale to nemôže byť?" A po 20 minútach, čo nad nami robili „svoje divadelné predstavenie", odrazu zhasli... a už nebolo nič! Tí nevzdelaní ľudia vidia, ale nič v skutočnosti nevidia. Počujú, ale ničomu nerozumejú. Ako podobne hovoril aj Ježiš Kristus... „Majú oči, ale nevidia, majú uši, ale nepočujú." Chápete, akí sú priemerní demokratickí a Vatikánski občania? A prečo to tak je? Je to úmysel. Bola taká slovenská pesnička, kde sa spievalo toto:....vy hovoríte, že my sme blázni, ale my vám hovoríme, že vy ste blázni...